Veletrh Equitana 2023

Hladky dopravni valecek.

Ve dnech 9.-15.3. 2023 se konal světový jezdecký veletrh EQUITANA na výstavišti v Essenu. Firma KSK-Belt, a.s. se účastnila veletrhu jako návštěvník.

O čem je veletrh EQUITANA?

S více než 600 vystavovateli a 112 000 návštěvníky koňský veletrh EQUITANA dokázal za sedm dní, že je nepostradatelný pro národní i mezinárodní trh. Vystavovatelé využili veletrh k prezentaci svých novinek, navázání kontaktů a rozšíření zákaznické základny. EQUITANA opět spojila vše, co jezdecký sport v současnosti nabízí.

Co vše je možné na veletrhu Equitana vidět?

EQUITANA je ideální příležitostí pro vystavovatele prezentovat své nejnovější koňské přívěsy a zemědělská vozidla široké veřejnosti. Dále také jezdecké areály, stáje, volné boxy, trenažéry a podlahové výrobky. Návštěvníci zde najdou vše, co se týká péče o kopyta, nabídky steliv a krmiv. Mnoho vystavovatelů využívá EQUITANU jako odrazový můstek pro prezentaci svých nejnovějších produktů pro profesionální jezdce i širokou veřejnost. Sedla, bičíky, uzdy, sedlové podložky, ohlávky, přikrývky pro koně a jezdecké boty – pro každého je tu něco. Prezentují se zde také westernové, chovatelské a jezdecké svazy. Neexistuje plemeno koně, které ještě nebylo představeno na EQUITANĚ. Ať už mluvíme o ponících, iberských nebo plnokrevných plemenech – široká škála vystavovaných plemen je jedním z hlavních lákadel pro návštěvníky EQUITANY.

Na viděnou příště a nějaké foto navíc

Děkujeme všem, kteří nám věnovali svůj čas na veletrhu a těšíme se na setkání na příštím veletrhu EQUITANA, který se bude konat v roce 2025.

Výstava vozíků
Výstava stájí
Exhibice
28/3/2023