Specialisté na gumárenskou výrobu

O společnosti

Společnost KSK - BELT, a. s. vznikla v roce 1997 a navázala tak na mnoholetou tradici v gumárenské výrobě, která začala již v roce 1967. Stěžejní činností byla výroba dopravních pasů pro severočeskou hnědouhelnou pánev.

Útlum těžby uhlí s sebou přinesl nutnost změnit výrobní program. Nyní vyrábíme profilové dopravní pásy, technickou pryž, stájové koberce, a mnoho dalších pryžových produktů. Dále provádíme pogumování kovů do forem. Zabýváme se jak sériovou výrobou, tak i výrobou na zakázku, včetně zajištění výkresové dokumentace a výrobních forem.

Společnost zajišťuje distribuci hladkých dopravních pásů a profilových dopravních pásů. Firma zaměstnává odborníky v oblasti technologie, stále investuje do nových strojů a zařízení, aby se mohl rozšiřovat výrobní program.

AKTUALITY

26.06.2018 09:41

Velký jarní výprodej pryžových, gumových dlaždic

Využijte velký jarní výprodej pryžových, gumových dlaždice za neopakovatelné ceny. Bližší info o jednotlivých typech dlaždic jsou v sekci Pryžové ...

25.04.2017 14:01

Oznámení

Obchodní společnost KSK - BELT, a.s., se sídlem Řetenická 133, 415 01 Újezdeček, IČO: 25022431, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném ...

Company KSK - BELT, a.s.Company KSK - BELT, a.s.

Těšíme se na další spolupráci
Tým KSK - BELT, a.s.

KONTAKTUJTE NÁS
TeaserTeaserTeaser